A vádlottak közül ketten behatoltak a házba, bántalmazták a sértetteket, elvették értékeiket, majd megkötözték és a fürdőszobába zárták őket. Harmadik társuk az utcán figyelt. A vádlottak az eljárás során tagadták bűnösségüket, az ítélőtábla előtt azonban a másodrendű vádlott – aki az elsőfokú ítélet meghozatalakor még szökésben volt − önmagára és társaira is terhelő beismerő vallomást tett, és bocsánatot kért a tárgyaláson jelenlévő sértettektől.
Fegyházbüntetésre ítélték a kecskeméti házaspár kirablóit
Jogerősen nyolc és tizenegy év közötti fegyházbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön azt a három férfit, akik 2007 szilveszterén kétmillió forintot és egy arany nyakláncot raboltak el egy kecskeméti házaspártól, akiket bántalmaztak is.
Balásy Gyula cége még behúzta az idei augusztus 20-át, az előleget is megkapta, most az utolsó pillanatban keresnek új vállalkozót a tűzijátékhoz
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Vasárnap újabb támadást indított az USA Irán ellen
Antonio Guterres ENSZ-főtitkár szerint az újabb eszkalációnak katasztrofális következményei lennének.
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
„Régen is meleg volt, mégis túléltük” – miért kell újratanulnunk a nyár, a hőség és a napozás szabályait?
Újabb adat érkezett: tízezerrel többen halhattak meg Európában a júniusi hőhullám miatt
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
Krumplival vagy kenyérrel? Napon vagy árnyékban? Minden, amit kovászos uborkáról tudni érdemes – és amit rosszul tudunk
Záporok és zivatarok is lehetnek a héten, délutánonként 34 fokig melegedhet az idő
Úgy tűnik, egyelőre nem tér vissza a rekordhőség.
Milliókat érint a gyógyíthatatlan autoimmun kór, egy úttörő terápia először ért el remissziót a betegeknél
Csizmadia Ervin: A meglepett ország – Fidesz bukása és a társadalmi sokk
Egy poros parkolóban jártunk, ahol lehúzott ablakkal hagyják a sok százmillió forintos hiperautókat is
Villamossínekre hajtott egy autó a Hungária körúton
Lángokban áll a Párizshoz közeli Fontainebleau-i erdő - fotók
És akkor Magyar Péter ránéz az üres államkassza alján maradt porcicákra
Vitézy: a sztrádakoncessziós cég legfeljebb fele annyit költött a hálózatra, mint amennyi pénzt kapott
A miniszter jelezte: amíg nem zárul le a brüsszeli vizsgálat, nem lépnek.