A kilépő oldalon az összes kapu működik, ennek ellenére 90 perces várakozás alakult ki. Az átkelőhely belépő oldalán a forgalom folyamatos. Kerülni lehet Tompa, valamint Tiszasziget közút határátkelőhelyek felé. Ez utóbbi csak magyar, illetve szerb állampolgárok részére, reggel nyolc és este hat óra között tart nyitva.
Hosszú a várakozási idő Röszkénél
Másfél órás várakozás alakult ki a röszkei határátkelőhely kilépő oldalán a Nyugat-Európából hazatérő vendégmunkások nagy tömege miatt szombaton délre.
FAZ-kommentár: Már látszanak a töréspontok Magyar Péter és az EU között
Orbán Viktor Navracsics Tiborra bízza a Fidesz aranytartalékát
Már a Fidesz-Mi Hazánk közös listáról kérdez az Orbán-kormánynak fontos témákat mérő közvélemény-kutató
Arra is kíváncsiak, Orbán Viktor fogjon-e hozzá az emlékirataihoz.
Miért kaphat meg egy osztrák olyan gyógyszert, amit egy magyar nem?
Tóta W. Árpád: Szép vagy, liberális Magyarország!
Újabb tucatnyi politikust gyanúsítottak meg az önkormányzati kenőpénzbotrányban, Őrsi Gergelyt is letartóztathatják
Megalapozott gyanú szerint egy vállalkozó 2011 és 2024 között több mint 2 milliárd forintot fizetett ki kormánypárti és ellenzéki képviselőknek.