Az aláírási ceremónián Marton István is megjelent, majd közölte: mivel nincs akadályoztatva, ő fogja aláírni a dokumentumot. Az egyik szerződést el is látta kézjegyével a polgármester. Cseresnyés Péter ekkor odébb ült, s aláírta a többi szerződést. Mindeközben Marton István kijelentette: mélységesen sajnálja, hogy olyasvalaki akarja aláírni a kivitelezői szerződést, aki több hónapon keresztül akadályozta a közel 900 millió forintos állami támogatás megszerzését. Cseresnyés Péter természetesen azonnal visszautasította a vádakat, majd elnézést kért a jelenlévőktől a kínos közjáték miatt.
Kínos közjáték egy nagykanizsai ünnepségen: összekaptak az aláírók
Szégyenletes közjáték zavarta meg csütörtökön a belvárosi rekonstrukció kivitelezési szerződésének aláírását, miután Marton István polgármester és Cseresnyés Péter alpolgármester is maga akarta aláírni a dokumentumot - adta hírül a zalaihirlap.hu.
Kell egy sztori, hogy összeálljon az emberek fejében: Mizsei Jani csak egy van a városban
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Karafiáth Orsolya: Nincs más levegő. Mindig egymás elől szívjuk el
Kirill pátriárka ismét megúszhatja az EU-s szankciókat
Ezúttal Bulgária kérésére úszhatja meg.
Az amerikaiak újra támadták Iránt, miután Teherán tüzet nyitott a Hormuzi-szorosban haladó hajókra
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
Egykor akár százezer ember is kint volt a Római-parton.