Hozz létre egy linket előfizetéssel nem rendelkező barátaid számára

Nagy mennyiségű kábítószert találtak egy férfinél a Népligetben

Több tízdekányi kábítószert találtak egy férfinél a fővárosban - közölte a rendőrség. A 39 éves férfit előállították, és nyomozást indítottak ellene.

  • MTI MTI
  • +${remainingCount} szerző
Nagy mennyiségű kábítószert találtak egy férfinél a Népligetben

A rendőrök csütörtökön a népligeti buszpályaudvaron figyeltek fel a hátizsákos férfire, aki láttukra távozni próbált. A rendőrök igazoltatták, majd átvizsgálták ruházatát és csomagjait. A hátizsákban találtak egy barna ragasztószalaggal szorosan átkötözött, több száz gramm súlyú puha, valamint egy több mint száz gramm súlyú tartalmazó csomagot. A fiatalember azt mondta, Amszterdamból érkezett a zsákjában talált marihuánával és hasisgyantával.

Medián: A többség már Orbánnál alkalmasabb kormányfőnek tartja Magyart 

Medián: A többség már Orbánnál alkalmasabb kormányfőnek tartja Magyart 

Egy év alatt jelentősen romlott Orbán Viktor kormányfői alkalmasságának megítélése, Magyar Péter viszont tömegeket tudott meggyőzni arról, hogy kompetens vezetője lehetne az országnak – derül ki a HVG számára készült Medián-felmérésből. A többség tavaly még Orbánt látta alkalmasabb kormányfőnek, idén viszont már Magyart.