Fertőrákos üdülőövezetében július 15-én történt a tragédia. Egy négy éves kislány a kerti medencébe fulladt. A nyomozás szerint aznap többen, gyerekek és felnőttek egyaránt fürdőztek a 1,5 méter mély medencében. Az egyik gyermek anyja figyelmetlen volt, és amíg a kislány anyja kikísérte a vendégét a házból, a nő anélkül szállt ki gyermekeivel a vízből, hogy visszazárta volna a medencét körülvevő kerítés reteszét. Így tudott a kislány a vízhez menni, ahol feltehetően megcsúszott és a vízbe esett - tájékoztatta a Független Hírügynökséget a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr- főkapitányság sajtószóvivője. A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya, gondatlanságból elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt nyomozott. Az ügyet vádemelési javaslattal adta át az ügyészségnek.
Fertőrákos: egy anyuka miatt halt meg a kislány?
A most lezárult nyomozás szerint az egyik anyuka figyelmetlensége okozta nyáron egy négy éves kislány vízbefulladását Fertőrákoson. A rendőrség az ügyet vádemelési javaslattal adta át az ügyészségnek.

Állami informatikai leállás: nem lehet kiváltani a receptre felírt gyógyszereket, akadozik a magyarorszag.hu oldal
Trump teljesítené Moszkva szinte valamennyi háborús követelését
Az Onet és Bloomberg úgy tudja, elismernék az orosz területi nyereségeket.
Donald Tusk: a jelek szerint közel lehet az ukrajnai fegyverszünet
Győz a gyümölcshámozó – kritika a Fegyverek című filmről
Az ENSZ szerint azonnal le kell állítani Izrael tervét a Gázai övezet ellenőrzés alá vonásáról
HVG Top 50: A NER házi takarítócége már a hatodik legnagyobb foglalkoztató, a profitverseny ezüstérmese egy fura cégszerűség
A Sziget Fesztivál Nagyszínpadánál is szólt a mocskos Fidesz
A legnagyobb buli csütörtökön a Szigettől 12 kilométerre volt
Páváskodó szitizenek, Shawn Mendes és buborékok – fotók a Sziget második napjáról
Orbán Viktor rendezte fagyiadósságát Török Gábor felé
97 évesen meghalt a legendás Jim Lovell, az Apollo–13 parancsnoka
A Pegasus után újabb izraeli kémprogram magyarországi használatáról számol be egy nemzetközi jelentés
Mindent megváltoztat a 3 százalékos lakáshitel
Munka vagy nyugdíj? Európa-szerte küzdenek a pénzhiánnyal az idősek és a nyugdíjkasszák
Újabb bajba került NER-es céget ment meg a kormány
A kabinet szerint kiemelt nemzetgazdasági érdek fűződik a dunakeszi járműgyártás fenntartásához.