Az egyik, most nyilvánosságra hozott videón egy olyan parkolóőr sétál el az autók mellett ellenőrzés nélkül, aki júniusban egyszer már gyanúba keveredett, a munkaköri leírásában szereplő tiltásra fittyet hányva ki-be járkált az üzletekbe - írja a Blikk. Mint arról a napilap korábban beszámolt, két évvel ezelőtt néhány parkolóőr megelégelte a zsebre bírságolást és feljelentést tettek a BRFK-n. Akkor parkolóőrök tucatjai buktak le.
Blikk: ma is dolgozik a korrupció gyanújába keveredett parkolóőr
Újabb videofelvételek készültek a Budapesti Önkormányzati Parkolási (BÖP) Kft. parkolási korrupció gyanújába keveredett dolgozóiról - írja szerdai számában a Blikk.

Orbán Viktor: Van magyar álom
Péntek reggel ismét interjúval indít Orbán Viktor, a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
Parászka Boróka: Az erőszak kiment az utcára
A kérdés nem az, hogy Magyar Péter vagy Orbán Viktor, Tisza vagy Fidesz. A szó szerint életbe vágó kérdés az, feltartóztatható-e az utcai erőszak.
Kezdett kicsúszni a kezéből az irányítás, ezért Putyin lejjebb tekerte az európai szabotázsakciókat
Fleck Zoltán a HVG-nek: Pont az utcai erőszakot szeretném megelőzni – Fülke
Az izraeli biztonsági kabinet jóváhagyta a Gázai övezet ellenőrzés alá vonásáról szóló tervet
Mészáros Lőrincék már 30 milliárdot kerestek a sztrádakoncesszión
HVG Top 50: Gigantikus árbevétel-visszaesés az MVM-nél, a legnagyobb ugrás egy eddig ismeretlen cégé
Ki vagyunk éhezve a szeretetre, ezért rajongunk a Labubuért
Szakértőkkel próbáltuk megfejteni az imádott lény varázsát.