Evett-ivott, de nem fizetett

A férfit csalással elkövetett tulajdon elleni szabálysértés miatt szabálysértési őrizetbe vették.

  • Hírszerző/FH Hírszerző/FH
Evett-ivott, de nem fizetett

Szabálysértési őrizetbe vettek a rendőrök egy perui-magyar férfit, aki a hétvégén egy Fejér megyei, adonyi motelben vett ki szobát, két napig evett-ivott, majd fizetés nélkül távozott. A férfit csütörtökön már bíróság elé is állítják a tervek szerint.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság keddi tájékoztatása szerint a 39 éves férfi szombaton összeveszett a barátnőjével, ezért összepakolt, és kivett egy szobát Adony külső részén, egy motelben, a 6-os út mentén. Két napig evett-ivott, majd mikor távozott volna, kiderült, hogy nem tudja kiegyenlíteni a 12 ezer forintos számlát. Azt mondta, bemegy Adonyba, hogy pénzt vegyen fel a bankautomatából.

A motelban ezután nem látták többet, csak olyan hírt kaptak felőle, hogy a 6-os út mentén látták stoppolni, Ercsinél. Ekkor a motelből értesítették a rendőröket, akik végül Iváncsán fogták el. "Csalással elkövetett tulajdon elleni szabálysértés" miatt szabálysértési őrizetbe vették. Bírósági tárgyalását csütörtökre tűzték ki. 
 
 
 

Gyakrabban rúgják meg a nőket – a Heim Pál kórház sürgősségijén dolgozók 100 százaléka tapasztalt agressziót munka közben

Gyakrabban rúgják meg a nőket – a Heim Pál kórház sürgősségijén dolgozók 100 százaléka tapasztalt agressziót munka közben

Leggyakrabban kiabálással, sértegetéssel, káromkodással és becsmérlő fenyegetéssel találkoznak a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet dolgozói, de előfordul, hogy a hozzátartozók vagy a betegek leköpik, megrúgják, fellökik vagy szexuálisan inzultálják őket – derül ki a dolgozókat érő erőszakról szóló kutatásból.