A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerint idegenkezűségre utaló jeleket nem találtak. Ismertetése szerint a rendőrség a hideg téli időben nagyobb figyelmet fordít a hasonló esetek megelőzésére, és ebben együttműködnek a társ rendvédelmi szervezetek dolgozóival is. A szóvivő felhívta a lakosság figyelmét az egyedülállók és idős emberek rendszeres látogatására.
Otthonában fagyott halálra két ember Hajdú-Biharban
Kihűlés miatt vesztette életét egy 55 éves újlétai nő és egy 59 éves hajdúböszörményi férfi, mindkettőjüket otthonában találtak holtan az elmúlt 24 órában.
Rezsicsökkentés újratöltve: Magyar Péter így teljesíthetné egyik fontos választási ígéretét
Hegedűs miniszter: Aki sürgősségi ellátásra érkezik, hozzon vizet
Lazul az öröknek és megbonthatatlannak hitt amerikai–izraeli barátság
Közben Irán sorra játssza ki aduit Donald Trump ellen.