A Kormányzati Ellenőrzési Hivatal megállapításai szerint ugyanis a Leader központ létrehozására szánt 783 millió forintból több mint 587 milliót kifogásolható módon költöttek el. Később további 456 milliót költhettek el szabálytalanul. Erről akkor értesítették Gráf József agrárminisztert, aki azonban Budai Gyula egy héttel ezelőtti feljelentése szerint semmit nem tett az ügyben. A NAV most jogosulatlan gazdasági előny megszerzése, az Európai Közösség pénzügyi érdekeinek megsértése és számviteli rend megsértése miatt nyomoz.
A vidékfejlesztésben is gyanús dolgokat talált Budai
Budai Gyula elszámoltatási kormánybiztos feljelentése alapján a Magyarországi Leader Közhasznú egyesület ügyében is vizsgálat indult - írja a Magyar Nemzet.
Egyetlen szám, amelyből kiolvasható, mennyire bírja a testünk a terhelést
Telex: Bús Balázs mellett azokat is őrizetbe vették, akik dönthettek a választás előtt szétszórt NKA-támogatásokról
Elutasította a bíróság Orbán Viktor keresetét, amelyet a SPAR-vezér nyilatkozata miatt a 24.hu ellen nyújtott be
Vége van, az állam levágta magáról Balásy Gyulát
Feszült hangulat fogadta az ELTE-re visszatérő Maruzsa Zoltánt
A monetáris politika istene volt, de kétszer is csúnyán melléfogott Alan Greenspan
Tényleg nincs az országban elég ember, aki jó fizetésért hajlandó lenne dolgozni a vendégmunkások helyett?
Havasi Bertalan nem adja fel, akkor sem, ha az ügyészség elutasította Magyar Péterrel szemben tett feljelentését
Zuglóban is olyan hangosan hallani a leszálló repülőket, mint a ferihegyi reptér környékén
Annyira kevés a víz Zalaegerszegen, hogy korlátozást vezettek be
Tiltakozó zárva tartás lesz pénteken sok benzinkúton
Megjelent a foci-vb-n a híres szurkoló, aki feltartott kézzel, szoborrá merevedve nézi a meccseket – képek
Elkelt egy magyar postai szolgáltató, szlovákiai milliárdosok a vevők
Lángba borult egy XIX. kerületi családi ház teljes teteje
A tűzoltók nagy erőkkel vonultak a helyszínre.