Bocsánatkérést követelnek Kósa Lajostól

A Vegyipari Dolgozók Szakszervezetének elnöke követeli: kérjen bocsánatot a nyugdíjasoktól Kósa Lajos.

  • Klubrádió Klubrádió
Bocsánatkérést követelnek Kósa Lajostól

Székely Tamás a Klubrádió Reggeli gyors című műsorában azt mondta: felháborító, hogy azokat az embereket sértegeti és diszkriminálja, akik a háború után felépítették az országot, majd hozzátette: Kósa Lajos is ennek a generációnak köszönheti az életét. Székely Tamás azt mondta, más szakszervezeteket is megkeresnek, hogy állásfoglalást kérjenek az ügyben.

A Fidesz alelnöke korábban azt nyilatkozta: a családi szavazati jog bevezetésével elejét lehetne venni annak, hogy a jövőről az idősebb generációk döntsenek, "miközben a legnagyobb terhet a középkorosztályok cipelik a hátukon".

Mandalórik, ragadozók, mutánsok, kalózok – több tízmilliárd dolláros iparág a cosplay, és messze még a csúcs

Mandalórik, ragadozók, mutánsok, kalózok – több tízmilliárd dolláros iparág a cosplay, és messze még a csúcs

Továbbra is tömegeket vonz Budapesten is, hogy belebújjanak kedvenc mesefigurájuk bőrébe, és egy-egy napra elszórakoztassák egymást a hasonszőrűekkel. A budapesti Comic Conon jártunk, ahol sorjáztak a lelkes kezek által készített páncélok és jelmezek, felbukkant az összes várható figura, összességében mégis a kalózok hagyták a legmélyebb nyomot. Olyan terepet jártunk be, amely minden érintett megelégedésére rohamosan fejlődik.