Erdélyi Miklós szerint a kár értéke eléri a százezer forintot, míg a színesfémtolvajok jó, ha ötezer forintot kapnak a díszekért az átvevőhelyen, ha el akarják adni őket. Az ópályi önkormányzat rendőrségi feljelentést tett az ügyben, míg a polgármester 20 ezer forint nyomravezetői díjat ajánlott fel annak, aki információval segíti a tettesek kézre kerítését.
Megrongálták a millenniumi emlékművet Ópályiban
Megrongálták a millenniumi emlékművet Ópályiban. A harangláb alakú fa emlékműről ismeretlenek lefeszítették és elvitték a négy, úgynevezett fiatorony vörösréz díszelemeit, amelyek a tetőrészeket fedték, és keresztet tartottak - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei település polgármestere.

Gulyás Gergely: Orbán Viktor lesz a miniszterelnök-jelölt 2026-ban
Reagált Gulyás Gergely arra, hogy van-e visszaút Varga Juditnak a politikába
Végleg hazarendelték a budapesti lengyel nagykövetet
Pártelnök fürdőgatyában: Magyar Péter vízre szállva kezdte meg újabb országjárását
Később biciklivel, motorral, vonattal és gyalog folytatja az ország bejárását.
Önazonossági törvény: megvan az első település, amely rendeletet hozott
Dobszay János: Mindenkinek a maga keresztje?
Nyár végéig működni tudnak a közszolgáltatások Budapesten, az OTP elfogadta a Közgyűlés szerződésmódosítását
Vitézy Dávid szerint a kormány végkiárusítást tart Budapesten
Orbán szerint Brüsszel tönkreteszi a magyar mezőgazdaságot, így radikális ellenállást javasol
Afganisztán egy groteszk túszejtős reklámmal hirdeti magát a turistáknak
Exkluzív Reuters-jelentés: Putyint nem érdekli Trump, újabb részeket akar kihasítani Ukrajnából
Az orosz elnök úgy véli, hogy országa gazdasága és hadserege elég erős ahhoz, hogy bármilyen további nyugati intézkedésnek ellenálljon.