A szlovák rendszámú furgon vezetője - iratok híján - nem tudta igazolni magát, majd amikor a szondáztatás után vér- és vizeletvételre akarták előállítani, tízezer forintot kínált, ha elengedik; miután ezt elutasították a rendőrök, mind nagyobb összeget ajánlott fel - közölte Kálmán Gabriella.
A sajtóügyeletes hozzátette: mivel hivatalos személyt próbált a férfi megvesztegetni, az eljárást átadták az ügyészségnek. A sofőr szabad lábon védekezhet.
Vesztegetőt fogtak el a rendőrök Lébényben
Vesztegetni próbáló ittas férfit fogtak el a rendőrök az éjjel Lébényben - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese vasárnap az MTI-vel.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Kinek jár a segítség, ha megfelelő adatok sincsenek a szegénységről? – súlyos hiányosságokat tárt fel az iskolakezdési támogatás bevezetése
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Óriási segítségnek tartja a kormányzat a civilek klímatörvény-tervezetét
Singer Magdolna gyásztanácsadó: El kell fogadni, hogy nincs olyan, hogy megvigasztalni
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.