Egyelőre tisztázatlan körülmények között több késszúrással megölte volt feleségét egy férfi, csütörtök hajnalban, Ászáron. A férfi a gyilkosság után egy közeli kocsmába ment, ahol később elfogták. A rendőrség későbbre ígért tájékoztatást az ügyben.
Leszúrta volt feleségét, aztán a kocsmába ment
Röviddel a válás után szúrta le volt feleségét az a férfi, akit egy hely kocsmában fogott el a rendőrség csütörtökön, Ászáron - értesült a HavariaPress.

Több dolog miatt is kilógnak régiós társaik közül a magyar szupergazdagok
Orbánt a példaképének tekinti, Trump híve volt a vámvitáig – nagyot nyerhet vele a populizmus Közép-Európában
Orbán Viktor szerint akinek nincs lakása, az nem polgár
Ha van amerikai álom, van magyar álom is: a saját otthon – írta Orbán, aki szeptember 20-ra nagy találkozót hirdetett a Digitális Polgári Köröknek.
„A gyónás nagy marhaság” – Iványi Gábor rendkívüli történeteket hallgat meg új kötetében
Az utolsó pillanatban készült film az argentín gauchókról, mielőtt már csak skanzenben láthatjuk őket
A Punnany Massif tusványosi fellépése után néhány nappal mondták le a zenekar soproni koncertjét
Magyar Péter fiktív felmondólevelet küldött Takács Péternek
A CATL leállította a termelést a világ egyik legfontosabb lítiumbányájában
Augusztus 9-én lejárt a bánya engedélye.
Megbocsátani sohasem fogok – angliai életéről vallott Ágoston László operaénekes-marketinges
Permetparti, izzadtság, forró hangulat – képeink a Sziget kánikulai szombatjáról
A Sziget VIP-részlegében bukkant fel Anya Taylor-Joy és férje
A színésznő FKA Twigs koncertjére érkezett, a backstage-ből filmezte az énekesnőt.