Az alelnök emlékeztetett: az szja-ról szóló törvény szerint a nyugdíj adómentes juttatásnak minősül, ezt változtatná meg a jelenlegi kormányzat, ugyanis ahhoz, hogy a "kommunista nyugdíjakat" megadóztassák, előtte alapelvi, generális jelleggel kell kimondani, hogy az öregségi nyugdíj megadóztatható jövedelem lesz.
A politikus szerint ha ezt kimondják, megint a kisembereken fog csattanni az ostor, hiszen az szja-ról szóló törvény olyan alapelvét módosítják, amihez a rendszerváltás óta senki nem mert hozzányúlni, és amely leginkább érintené a nyugdíjasok életét.
Jobbik: elképesztő és szakmaiatlan a Fidesz javaslata
A Jobbik szerint elképesztő és szakmaiatlan "a kommunista luxusnyugdíjakat" érintő fideszes törvényjavaslat, mert alapelvi szinten tenné megadóztathatóvá az öregségi nyugdíjat - mondta Novák Előd, a párt alelnöke szombati, budapesti sajtótájékoztatóján.
Balásy Gyula cége még behúzta az idei augusztus 20-át, az előleget is megkapta, most az utolsó pillanatban keresnek új vállalkozót a tűzijátékhoz
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Vasárnap újabb támadást indított az USA Irán ellen
Antonio Guterres ENSZ-főtitkár szerint az újabb eszkalációnak katasztrofális következményei lennének.
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
„Régen is meleg volt, mégis túléltük” – miért kell újratanulnunk a nyár, a hőség és a napozás szabályait?
Újabb adat érkezett: tízezerrel többen halhattak meg Európában a júniusi hőhullám miatt
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
Krumplival vagy kenyérrel? Napon vagy árnyékban? Minden, amit kovászos uborkáról tudni érdemes – és amit rosszul tudunk
Záporok és zivatarok is lehetnek a héten, délutánonként 34 fokig melegedhet az idő
Úgy tűnik, egyelőre nem tér vissza a rekordhőség.