Megfigyelőket akar küldeni az IMF tárgyalásokra a Milla

Megfigyelőket akar küldeni az IMF tárgyalásokra a Milla. Levelük sajnos előbb került el a sajtóhoz, mint a Valutaalaphoz – mondta Juhász Péter a csoport szóvivője a Klubrádió Megbeszéljük című műsorában.

  • hvg.hu hvg.hu
Megfigyelőket akar küldeni az IMF tárgyalásokra a Milla

A hivatalosan megfogalmazott levelet ma küldi el a civil szervezet az IMF-hez. Juhász Péter a csoport szóvivője a Klubrádióban elmondta, tapasztalatuk szerint a magyar kormány résztvevői nem az igazat kommunikálják az eseményekről, példaként hozta Orbán Viktor amerikai nagykövettel történt tárgyalását, amelyről mást mondott a kormány és mást a nagykövetség. Hozzátette, objektív beszámolót szeretnének a tárgyalásokról és megtudni azt, hogy milyen megszorításokra kell felkészülni, illetve milyen döntések születnek.

Mandalórik, ragadozók, mutánsok, kalózok – több tízmilliárd dolláros iparág a cosplay, és messze még a csúcs

Mandalórik, ragadozók, mutánsok, kalózok – több tízmilliárd dolláros iparág a cosplay, és messze még a csúcs

Továbbra is tömegeket vonz Budapesten is, hogy belebújjanak kedvenc mesefigurájuk bőrébe, és egy-egy napra elszórakoztassák egymást a hasonszőrűekkel. A budapesti Comic Conon jártunk, ahol sorjáztak a lelkes kezek által készített páncélok és jelmezek, felbukkant az összes várható figura, összességében mégis a kalózok hagyták a legmélyebb nyomot. Olyan terepet jártunk be, amely minden érintett megelégedésére rohamosan fejlődik.