Az erőszakos közösülésért és lopásért hat és fél év fegyházra ítélt 41 éves férfi életét az azonnali és szakszerű egészségügyi ellátás ellenére sem sikerült megmenteni, a kiérkező mentők csak a halál beálltát tudták megállapítani. A rendőrség az idegenkezűséget kizárta - olvasható a közleményben.
Öngyilkos lett egy rab a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézetben
Felakasztotta magát egy elítélt a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézetben szombat hajnalban - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-vel.

Trump gyorsít: 10-12 napot ad Putyinnak a harcok leállítására
Két hete mlg 50 napos határidőt szabott Moszkvának a tűzszünet elérésére.
A gombák összeesküvéséből ezúttal nem világvége lesz, és még a zombik sem támadnak
Ismerős cég gyártotta a Voks 2025 szavazólapjait több mint 350 millió forintért
„A gazdaság normális állapota, hogy soha sincs egyensúlyban” – iráni-francia professzor elemzi Kornai János zseniális felismeréseit
Durva dolgok derültek ki egy svájci bankról, miután újranyitotta a holokausztáldozatok ügyét egy zsidó milliárdos
Rottyon van a magyar társadalom, hova meneküljünk a politikai gyűlöletkeltés elől?
Majka vasárnapi bejegyzése lett az elmúlt évek legnépszerűbb magyar Facebook-posztja
Szabad Európa: Távozott a V-Híd vezérigazgatója, vannak, akik e mögött Lázár Jánost sejtik
Hivatalosan közös megegyezéssel távozik Sárváry István, aki 2016-ban állt a cég élére.