Megint bombát keresnek a nyíregyházi bíróságon

Ismeretlen telefonált be kedd délelőtt a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Rendőr-főkapitányságra, hogy bomba fog robbanni Nyíregyházán a bíróságon.

  • HavariaPress HavariaPress
Megint bombát keresnek a nyíregyházi bíróságon

Egy egyelőre ismeretlen ember telefonált be kedd délelőtt 11 óra után a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Rendőr-főkapitányságra, hogy bomba fog robbanni Nyíregyházán a bíróságon.

A rendőrség azonnal a helyszínre ment, és kiürítette a Nyíregyházi Városi Bíróságot és a Nyíregyházi Cégbíróságot, majd bombakereső kutyákkal megkezdte az épületek átvizsgálását. Ezzel egy időben nagy erőkkel kezdték meg a telefonáló felkutatását is.

Kedden kora délután a rendőrség megkezdte a nyíregyházi bírósági épületek átvizsgálását, de robbanószerkezetet nem találtak. Az alkalmazottak visszatérhettek munkahelyeikre, az ügyfélfogadás folytatódhat. A rendőrség közveszéllyel fenyegetés miatt indított nyomozást az egyelőre ismeretlen telefonálóval szemben.