Fotó: gyertyákkal emlékeztek Horn Gyulára az MSZP-székház előtt

Az MSZP Jókai utcai székháza előtt szerda este gyertyagyújtással emlékeztek az aznap elhunyt Horn Gyulára.

  • hvg.hu hvg.hu
Fotó: gyertyákkal emlékeztek Horn Gyulára az MSZP-székház előtt

Mint arról beszámoltunk: életének 81. évében, hosszan tartó súlyos betegség után szerdán meghalt Horn Gyula volt szocialista miniszterelnök. A volt kormányfő az utóbbi években kórházban feküdt, régóta nem szólalt meg nyilvánosan.

Az MSZP Jókai utcai székháza előtt szerda este gyertyagyújtással emlékeztek a politikusra. Mesterházy Attila MSZP-elnök a Facebookon közölt képet.

Facebook/Mesterházy Attila

Milyen hatása lehet az új, 3 százalékos kamatozású lakásvásárlási hitelnek?

Orbán Viktor bejelentése alapján 3 százalékos kamatozás mellett kaphatnak lakáscélú jelzáloghitelt azok, akik első ingatlanjukat vásárolnák meg. De mennyit nyerhetnek az érintettek az új kölcsön indulásával? Hogyan hathat az új támogatás a lakáspiacra? Milyen feltételei lehetnek? A Bankmonitor szakértői elemezték a bejelentést.