Saját golyóit ajánlotta fel a tinilányt molesztáló kalauz

Egy csokigolyó ihlette meg azt a kalauzt, aki a gyanú szerint májusban tinilányokat molesztált a Miskolc–Füzesabony közötti vasútvonalon - írja a Blikk.

  • hvg.hu hvg.hu
Saját golyóit ajánlotta fel a tinilányt molesztáló kalauz

Mint megírtuk: június 6-án a Szihalom és Füzesabony között közlekedő személyvonaton szolgálatot teljesítő 48 éves T. Béla jegykezelő szexuális céllal közeledni próbált egy a vonaton utazó 14 éves lányhoz. A kalauz korábban máshoz is hasonló módon próbált közeledni. Az ügyészség T. Bélát szemérem elleni erőszak bűntettével, aljas indokból, 18. életévét be nem töltött sértett sérelmére elkövetett, személyi szabadság megsértése bűntettével, valamint tettleges becsületsértés vétségével vádolja.

" Ki van szakadva a nadrágja, kedves" – mondta a kalauz a Blikk szerint a fiatal lánynak, aki egy divatos szaggatott farmerben utazott. Dóra ekkor egy csokigolyót kezdett enni, mire a kalauz felajánlotta "saját golyóit".

"Hidasnémetiig szopogathatnád az enyéimet" – mondta a lánynak, bár a vonat nem ment az említett állomásig. A Blikk úgy tudja: ez a párbeszéd végül ilyen részletességgel nem került be a vádiratba, mivel önmagában nem számít bűncselekménynek.

Az viszont igen, hogy – az ügyészség szerint –  a kalauz a lány akarata ellenére megfogta K. Dóra fenekét, miközben a lány leszállásáig „tolakodó jellegű, szexuális utalásokkal tűzdelt beszélgetést kezdeményezett."

A szabadlábon védekező T. Béla nem tagadta a terhére rótt bűncselekményeket, ám ügyvédjének mindenfajta nyilatkozatot megtiltott az ügyben.

A kalauz a másik, 14 éves sértettett ölelgetett, fogdosott, és mindenáron csókot követelt. "A visszaúton odaült mellém az ülésre, és egyre közeledett hozzám. Már szinte teljesen az ablakhoz szorultam, amikor a combjaim közé csúsztatta a kezét" – mesélte a lány a Bliknek nyáron.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.