Nekik, szegényeknek biztos nagyon rossz karácsonyuk lesz

Tizennyolc határsértőt szállító, magyar állampolgár által vezetett gépkocsit tartóztattak fel a Csongrád megyei rendőrök az M5-ös autópályán - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.

  • MTI MTI
Nekik, szegényeknek biztos nagyon rossz karácsonyuk lesz
Hürkecz Zoltán  közleménye szerint a hétfőn feltartóztatott gépkocsiban kilenc szomáliai, öt szudáni, három eritreai és egy mali állampolgár utazott. Mivel magyarországi jogszerű tartózkodásukat nem tudták igazolni, előállították őket. A gépkocsit vezető 53 éves magyar állampolgárt őrizetbe vették, ellene embercsempészés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség - olvasható a közleményében.
A fiatalok hozhatják el a lángosforradalmat a Balatonnál

A fiatalok hozhatják el a lángosforradalmat a Balatonnál

Miért vett meg egy nagy múltú, de veszteséges üzletláncot? Mit kellene csinálni ahhoz, hogy ne legyen méregdrága egy croissant? Mi a legnagyobb baj azzal, hogy a Balatonon még mindig ugyanúgy sütik a lángost? És miért nem érdemes mindenkinek akciózni a tejfölt? Andrejszki Richárddal, a Chef Market tulajdonosával beszélgettünk annak kapcsán, hogy cége a Culinaris új tulajdonosa lett.