Nagyon várja a világ a bombahíreket a kis, modulárisan építhető atomerőművekről
A kis atomerőművek ígéreteiről szóló nemzetközi várakozások fokozódnak, így logikus, hogy a hazai kutatók is foglalkoznak a témával.
Fotósorozatot közölt az MTI egy nyírségi mozgóurnás szavazásról. Az egyik képen azt is látni lehet, hogy valószínűleg kire szavazott. Az MTI visszavonta a képet.
Egy nyírségi mozgóurnás szavazásról közölt képeket az MTI, kezdve attól, hogyan viszik ki a mozgóurnát, és hogyan szavaz egy idős néni. A képet a 444.hu kinagyíttotta, és azon látni lehetett, hogy a néni valószínűleg a Fidesz-KDNP listájára adta le a voksát, legalábbis a tolla hegye egészen megközelítette azt.
Az MSZP közleményt adott ki, amelyben felhívta a távirati iroda figyelmét, a fotósuk bement a szobába, jogilag ugyanazt tette, mintha a szavazófülkébe követte volna a szavazót. Az pedig tilos.
Az MTI végül 18.36-kor visszavonta a képet.
A kis atomerőművek ígéreteiről szóló nemzetközi várakozások fokozódnak, így logikus, hogy a hazai kutatók is foglalkoznak a témával.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
A Tisza elnöke Szabó Tündére utalva reagált a Róka Rékáról szóló hírekre.
Sokan sérelmezik, hogy nehezen pótolható embereket szakembereket küldtek el, ráadásul mindezt több hónap alatt, így nem kellett csoportos létszámleépítést sem bejelenteni.
A humorista szerint a miniszterelnök hazudik, amikor azt mondja, hogy számíthatnak rá a kárpátaljai magyarok.