Újabb ázsiai akkuipari cég jött volna Magyarországra, de gyorsan meggondolta magát
A Henkel-gyár bezárását megszenvedő Körösladány ajtórésébe bedugta a lábát egy dél-koreai akkuipari vállalkozás, amely végül visszalépett.
Az egy éve alakult Együtt-PM számára ez az EP-választás volt az első önálló megmérettetés, és az elért 7,2 százalékos országos eredmény siker – mondta a Brüsszelbe kijutó Jávor Benedek.
Az erőviszonyok kiegyenlítődése az ellenzéki oldalon újraírja a politikát – mondta Jávor Benedek, az Együtt-PM képviselőjelöltje az európai parlamenti (EP-) választás másnapján, hétfőn reggel a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.
Egy éve alakult pártja számára ez az EP-választás volt az első önálló megmérettetés, és az elért 7,2 százalékos országos eredmény siker.
Az ellenzéki oldalra immár nem egy párt dominanciája, hanem hasonló társadalmi támogatottságú politikai erők jellemzőek, ami újraírja az ellenzéki politikát – tette hozzá.

"Hiszek abban, hogy a megújulás zászlóshajója az Együtt-PM lesz" – mondta a párt EP-képviselőjelöltje.
Jávor Benedek vasárnap este arról beszélt, hogy a jó EP-választási eredmény önálló induláshoz is vezethet az őszi önkormányzati választásokon, "hacsak nagyon jó érvek nem szólnak ellene bizonyos helyzetekben".
Jávor Benedek az Együtt-PM listájának második helyén áll, de miután a listavezető Bajnai Gordon korábban jelezte, hogy biztosan nem megy Brüsszelbe, ezért kijutónak számít.
A Henkel-gyár bezárását megszenvedő Körösladány ajtórésébe bedugta a lábát egy dél-koreai akkuipari vállalkozás, amely végül visszalépett.
Hatvanpuszta egy gazdaság a semmi közepén, vendégház és medence azért kellett, mert nagy a család – magyarázta Orbán Győző.
„Egy ilyen tragédián nem lehet túl lenni” – állítja az énekes.
Megvédte a miniszterelnök a gazdasági miniszterét, miután Magyar Péter azt mondta: úgy tudja, hogy hamarosan távozik Nagy Márton.
Néhány nap alatt közel 300-an csatlakoztak ahhoz a nyilatkozathoz, amely szolidaritást vállal az izraeli–palesztin konfliktus minden áldozatával.