Karácsony Gergely a valaha volt legnagyobb Pride-on: Ezen a napon Budapest Európa fővárosává vált – élő közvetítés a büszkeség napjáról
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Annyit nem költöttek az agrártárca dolgozói utazásra, mint Lázár János.
Közzétette az agrártárca, hogy mennyiért utaztak a munkatársak idén külföldre, de első benyomásra közel sem tudtak annyit elkölteni egy-egy útra, mint Lázár János.
A külföldi kiküldetésekre összesen 22,5 millió forintot költöttek, ebbe az utazási költségen felül a szállás és a napidíj is benne van. A legtöbbe, közel 2,5 millióba Bognár Lajos helyettes államtitkár és további két fő utazása jelentette, akik hat napot töltöttek Japánban a Foodex kiállításon.
De a minisztérum dolgozói utaztak még Montenegróba, Azerbajdzsánba is.
Kudarcba fullad a kormány hónapok óta tartó küzdelme, hogy betiltsa a Pride felvonulást. A HVG élő közvetítése.
Hatalmas. Ez minden idők legnagyobb Pride felvonulása. Ha nem hiszi, nézze meg a videókat.
Videóban üzent az esemény helyszínéről.
A tiltottá lett Pride üzenete aktuálisabb, mint valaha.
A Tisza Párt elnöke úgy nyilvánult meg félreérthetetlenül a Pride-ról, hogy le sem írta a rendezvény nevét.
A Tisza elnöke szerint látszatpolitizálás folyik trükkök százaival és hazugságokkal.
Freddie Mercury kezében sem állt ilyen hetykén a vasaló.
„Jó hazafi harcoshoz” méltón tette közzé, hogy 100 százalékos magyar érettségit tett.