Ismeretlen bántalmazókat keres fotókkal a rendőrség

Nyíregyházán bántalmaztak egy 23 éves és egy 33 éves férfit ismeretlenek. A rendőrség fotókkal keresi a tetteseket.

  • hvg.hu hvg.hu
Ismeretlen bántalmazókat keres fotókkal a rendőrség

Testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettesek ellen a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya. Az ismeretlen személyek november 15-én hajnalban Nyíregyházán előzetes szóváltást követően bántalmaztak egy 23 éves és egy 33 éves helyi férfit. A bántalmazás következtében a sértettek 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedtek. A feltételezett elkövetőkről képfelvételeket is közölt a rendőrség.

police.hu
police.hu

A rendőrség kéri, hogy aki felismeri a képeken látható férfiakat, vagy az üggyel kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, jelentkezzen a Nyíregyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályán személyesen, telefonon a 06-42-524-600 hívószámon, vagy a 107-es, 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén! Névtelensége megőrzése mellett az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán (H-Cs.: 8-16, P.: 8-13 óráig) is tehet bejelentést.

Egy Orbán-kormány nem érne meg négy évet sem Franciaországban

Egy Orbán-kormány nem érne meg négy évet sem Franciaországban

Jehan Paumero húszas évei elején, bordeaux-i bölcsészként jött Magyarországra 2003-ban, miután elfogadta egy pécsi gimnázium állásajánlatát. Előtte csak a Sziget miatt járt itt, de megígérte magának, hogy még visszatér – egy helyett végül több mint húsz évet maradt. Hogyan látja egy köztünk élő francia a magyarokat? Miért érzi itt szabadabbnak magát, mint otthon, és mi az, ami miatt közelebb érzi magához a magyar társadalmat? Mit gondolnak a franciák Magyarországról, és mit válaszol, ha nekiszegezik a kérdést, hogy milyen diktatúrában élni?