Irán visszalőtt: Katari és iraki amerikai bázisokat ért támadás
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
A Demokratikus Koalíció a parlament elnökéhez fordul, hogy megtudja, miért kezd testszkenner használatba a parlamenti őrség.
A DK közleménye szerint az országgyűlési képviselőknek kedden kiküldött hírlevélben az Országgyűlés Hivatala arról ír, hogy az Országgyűlési Őrség mától testszkennerek tesztelésébe kezd a Parlament épületében.
A párt szerint arról nem esik szó, hogy kiket és miért ellenőriznének így, a vizsgált személyt meztelenül megmutató készülékkel. Ezért Kövér Lászlóhoz fordulnak, hogy tájékoztatást kapjanak arról, hogy pontosan miért van szükség testszkennerekre, és kiket kívánnak velük ellenőrizni.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Új idegenrendészeti eljárás indul.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.
Július elején újabb hullámra lehet számítani.
A Cargolux három Boeing 747-ese közvetlenül az iráni légtér előtt tűnt el a nyomkövető rendszerekből, és azóta sem tudni, hol vannak.