Landolt a Csendes-óceánban Kapu Tiborék űrhajója, érkeznek a mentőhajók – élő videó
Hétfőn vált le a Nemzetközi Űrállomásról a magyar kutatóűrhajóst is szállító Dragon űrhajó. Kövesse velünk, cikkünk folyamatosan frissül!
Egy közösségi oldalon kereste a 14 éves fiúkat egy Szabolcs megyei férfi. A nyomozás adatai szerint kapcsolatba nem került belük, de próbálta őket szexuális együttlétre bírni. Néhány egyszerű tipp segít kikerülni a gyerekekre sepcializálódó netes bűnözőket.
Szexuális visszaélés és gyermekpornográfia gyanújával nyomoz egy nyíregyházi férfi ellen a rendőrség Demecseren - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.
A 37 éves T. István egy internetes közösségi oldalon több 14 év alatti fiúval vette fel a kapcsolatot, hogy szexuális együttlétre bírja őket. A férfi üzeneteire az egyik gyerek családja figyelt fel, ők tettek feljelentést. A rendőrök április 26-án fogták el és vették őrizetbe a gyanúsítottat, akit a Nyíregyházi Járásbíróság április 29-én előzetes letartóztatatásba helyezett.
A férfinál tartott házkutatáson több ezer kiskorúakat ábrázoló pornográf felvételt találtak. Olyan adat nem merült fel, hogy a gyanúsított testi kapcsolatba került volna a gyerekekkel.
5 tipp a netes pedofilok ellen
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság munkatársai rendszeresen tartanak iskolai előadásokat a felelős internethasználatról és a világháló veszélyeiről. Nagyon fontos ugyanakkor, hogy a szülők is tisztában legyenek gyermekeik internetezési szokásaival, és beszélgessenek velük a lehetséges kockázatokról. Ha tehetik, telepítsenek szűrőprogramot a számítógépre!
Öt egyszerű tanács gyerekeknek a biztonságos internethasználathoz:
Hétfőn vált le a Nemzetközi Űrállomásról a magyar kutatóűrhajóst is szállító Dragon űrhajó. Kövesse velünk, cikkünk folyamatosan frissül!
Bár a kormány mind az ipari, mind a háztartási méretű szolárfejlesztéseknél behúzta a féket, a kapacitások bővülnek, sorra dőlnek a rekordok.
A miniszterelnök vejeként megtanulta, hogy bizonyos dolgoktól távol kell magát tartania – nyilatkozta az épp Amerikába készülő üzletember.
A kormánybiztos aggodalmai nem jutottak el a katonakoporsókról és a kerítést átvágó Magyar Péterről készült kamuvideók készítőihez.
Időnként a szél is viharos lehet.
40 hektárnyi nádas kiirtása, több száz tonna beton beépítése, 13 milliárd forint elköltése és három év állás után.
Közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálják halálának körülményeit.
Továbbra sincs egyértelmű bizonyíték a kárpátaljai magyar férfi megverésére.