Kamu fegyverrel akarta elriasztani a rendőröket egy zalai nő

Egy fegyverutánzatot fogott a lakását átkutató rendőrökre egy keszthelyi nő, aki a lefegyverzése közben meg is sebesült - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.

  • MTI MTI
Kamu fegyverrel akarta elriasztani a rendőröket egy zalai nő

A nyomozók kora reggel házkutatást akartak tartani egy keszthelyi családi háznál, ahol az 52 éves nő is él. Az asszony az udvaron kiabálni kezdett a kerítés előtt várakozó rendőrökkel, majd biciklijének kosarából egy fegyverutánzatot vett elő és ráfogta a vele szemben intézkedő nyomozókra. 

Az a közleményből nem derült ki, pontosan mi is volt a fegyvernek látszó tárgy. A rendőrök lefegyverezték a nőt, aki az intézkedés során megsérült. A zalai rendőr-főkapitányság közölte azt is, hivatalos személy elleni erőszak bűntettének gyanúja miatt az illetékes ügyészségen feljelentést tesznek az asszony ellen.


 

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.