Megint lecsaptak a nyíregyházi villamosra – őket keresi a rendőrség

Valakik nem bírnak magukkal Nyíregyházán: október után újra megrongálták a Hősök terén kiállított villamost.

  • hvg.hu hvg.hu
Megint lecsaptak a nyíregyházi villamosra – őket keresi a rendőrség

Segítséget kér a rendőrség a vandálok azonosításához, akik december 17-én késő este nekiestek a villamos ajtajának.

A hatóság ezúttal három elkövetőt keres, akikről felvételt készített a helyszínt figyelő kamera.

(Frissítés január 5-én: a körözést a megyei rendőr-főkapitányság visszavonta, így a keresett személyek fotóit eltávolítottuk.)

A rendőrség kéri a képeken látható fiatalokból álló társaság tagjait, illetve azokat, akik felismerik őket, hogy jelentkezzenek a Nyíregyházi Rendőrkapitányságon személyesen, vagy telefonon a 06-42-524-600-as hívószámon. Bejelentést tehetnek a 107-es, 112-es segélyhívón, és névtelenségük megőrzése mellett a nap 24 órájában elérhető és ingyenesen hívható „Telefontanú” 06-80-555-111 zöld számán is

A fiatalok hozhatják el a lángosforradalmat a Balatonnál

A fiatalok hozhatják el a lángosforradalmat a Balatonnál

Miért vett meg egy nagy múltú, de veszteséges üzletláncot? Mit kellene csinálni ahhoz, hogy ne legyen méregdrága egy croissant? Mi a legnagyobb baj azzal, hogy a Balatonon még mindig ugyanúgy sütik a lángost? És miért nem érdemes mindenkinek akciózni a tejfölt? Andrejszki Richárddal, a Chef Market tulajdonosával beszélgettünk annak kapcsán, hogy cége a Culinaris új tulajdonosa lett.