A börtönhöz közeli juhászatból pattant meg egy rab Fűzhalmon

A büntetés-végrehajtási intézet és a rendőrség azonnal megkezdte a szökevény felkutatását, jelenleg is nagy erőkkel keresik.

  • MTI MTI
A börtönhöz közeli juhászatból pattant meg egy rab Fűzhalmon

A fogvatartott az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti részlege mellett működő fűzhalmi juhászat területéről szökött meg - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága szombaton.

A közlemény szerint a fogvatartott - aki szabálysértés elkövetése miatt elzárását töltötte az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézetben - a börtön által szervezett foglalkoztatási program keretében a fűzhalmi juhászat területen végzett munkát, ahonnan szombaton kora reggel engedély nélkül távozott.

(A cikk borítóképe csak illusztráció.)

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

Valter Attila: Olyan versenynap nincs, hogy nem fáj

„A bukásoktól, brutális sérülésektől való félelem folyamatosan bennem van” – meséli Valter Attila országútikerékpár-versenyző a Penge podcast legújabb adásában, ahol arról is beszélget Szilágyi Áronnal és Kenyeres Andrással, hogy milyen gondolatok futnak át az agyán egy esés után, mekkora nyomást jelentett számára a 2021-es berobbanása, és milyen hatással vannak rá a kommentek.