Az izraeli-iráni háború lezárását jelentette be Donald Trump
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Besurranó tolvajokra csaptak le a rendőrök Szarvason, egy hattagú bandát kapcsoltak le, négy nőt és két férfit.
Békés mellett Csongrád, Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyébe járt betörni a Szarvason kedden lekapcsolt betörőbanda – közölte a rendőrség szerda hajnalban.
A négy nő és két férfi a lopásokkal komoly kárt okozott, volt olyan kisteleki ház, ahonnan több mint egymillió forintot vittek el.
Egyikük idén januárban megpróbált kifosztani egy 97 éves gyomaendrődi nőt. A nyugdíjfolyósító igazgatóság munkatársának adta ki magát, így ment be a házába. Megpróbált a bizalmába férkőzni, kifigyelni, hol tartja a pénzét, de végül nem sikerült elhoznia semmit.
2017 első három hónapjában Tiszaföldváron, Püspökladányban és Kisteleken is besurrantak házakba a tolvajok. Volt, ahol a nyitott ajtón mentek be, máshol a gyanú szerint álkulcsot használtak.
A Szarvasi Rendőrkapitányság és a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztályának nyomozói azonosították a betörőket. Elfogásukkor kulcsokat, szerszámokat, mobiltelefonokat foglaltak le tőlük.
Mind a hatan szarvasiak, két nőt és két férfit vett őrizetbe közülük a rendőrség, két fiatal férfi szabadlábon védekezik. A rendőrség vizsgálja, hogy máshol is lophattak-e.
A bejelentés hírére beszakadt az olaj ára.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Korábban Lázár János azzal vádolta meg őket, hogy túlterheléses támadást indítottak az EMMA rendszere ellen.
Lázár János tiszás hőbörgésről és hobbivasutas dünnyögésről írt a Facebookon.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.