Vona nem kér bocsánatot a nyugdíjasoktól

Szerinte nem általánosított.

  • MTI MTI
Vona nem kér bocsánatot a nyugdíjasoktól

A Jobbik elnöke szerint nincs miért bocsánatot kérnie a nyugdíjasokkal kapcsolatban írt Facebook-bejegyzése miatt, mert az nem általánosít, hanem a sikerrel manipulált, józan értékítéletüket elvesztett idős emberekre vonatkozik.

Vona Gábor egy más témában tartott hétfői gyöngyösi sajtótájékoztatón újságírói kérdésre válaszolva azt mondta: a Fidesz abban érdekelt, hogy a nyugdíjasokat hergelje és megossza, egymás ellen fordítsa. Ugyanezt teszi a kormánypárt mostani telefonos kampányával is – tette hozzá.

"Én szégyellem magam a felelősök helyében, hogy a mindenkori kormány játékszernek tekinti az idős embereket" – fogalmazott Vona Gábor.

Óbuda sokáig ellenezte a lakóparkok építését, ám most hirtelen 50 méteres épületek és több ezer új lakás épülhet a kerületben

Óbuda sokáig ellenezte a lakóparkok építését, ám most hirtelen 50 méteres épületek és több ezer új lakás épülhet a kerületben

Budapest III. kerületének vezetése a korábbi években arra törekedett, hogy ne épüljenek új lakóparkok a városrészben, sok helyen ugyanis már nehezen bírja a terhelést a helyi infrastruktúra. Az elmúlt hónapokban viszont megváltozott ez az álláspont, és – ha megszavazzák a szükséges előterjesztéseket – több építkezés, valamint NER-közeli vállalakozó is zöld jelzést kaphat az önkormányzattól.