És akkor Orbán azzal fenyeget, hogy ráteszi a kezét a gázcsapra
Trump és Putyin Ukrajnáról tárgyalt; a magyar kormány az építőipar legnagyobbjainak segítene; a májusi hideg reggelek miatt lesz nagyobb az inflációkövető adóemelés.
A gyermekjogok nemzetközi napján zárul az otthonokban felnőttekről szóló videósorozatunk. Ezúttal Kézi László, a szakma egyik „öreg motorosa” mesél, aki a 80-as években volt gyerekotthonban nevelő, majd pár év szünet után visszatért ide. Felidézi, milyen volt, amikor egyfajta úttörőként családi csoportot vitt a feleségével a Cseppkőben, mitől volt ez rendkívüli abban az időben. Ma arra keresi a választ, miért olyan elhagyatottak a gyermekotthonban felnőtt fiatalok, miért illeszkednek be olyan nehezen a társadalomba, és hogyan lehetne rajtuk segíteni.
A gyermekotthonokban felnőtt fiatalokról szóló sorozatunk első részét, Alfonz történetét itt, a másodikat, Emeséét pedig itt nézheti meg.
Trump és Putyin Ukrajnáról tárgyalt; a magyar kormány az építőipar legnagyobbjainak segítene; a májusi hideg reggelek miatt lesz nagyobb az inflációkövető adóemelés.
Sikerült ugyan elkerülni a katasztrófát, de a helyzet nem jó.
Az elnök rajongója, Laura Loomer aktivistaként szenteli az életét annak, hogy leleplezze azokat, akik nem eléggé lojálisak Trumphoz.
A Beatrice énekesének van véleménye és el is mondja.
Agárdon történt a baleset.