Soros György tett egy szívességet a kormánynak

Nem hagyta szó nélkül a kormány, hogy Soros György megszólalt.

  • hvg.hu hvg.hu
Soros György tett egy szívességet a kormánynak

Soros György kedden videóüzenetben utasította vissza a kormány vele kapcsolatban megfogalmazott vádjait, majd kiderült, a milliárdos ellenkampányt indít itthon, hogy tájékoztassa az embereket, mi az igazság a "Soros-tervről", illetve egyébként milyen tevékenységet folytat. Hétfőn a Nyílt Társadalom Alapítvány újból tételesen cáfolta a nemzeti konzultáció állításait.

Már ez utóbbit is úgy tálalta a kormánymédia, hogy Soros támad. Sőt, a Magyar Hírlap "SOROS TÁMAD" címmel hozta a történetet.

Szijjártó Péter külügyminiszter sem maradt le, aki egy szerdai sajtótájékoztatón arról beszélt, Soros György támadása újabb lendületet vett Magyarországgal szemben, szerinte "a nemzeti konzultációra küldött üzenete a magyarázkodás kategóriába tartozik".

 

Még ki sem hallgatták a NER-es sztárpapot, aki meztelenre vetkőztetett védenceit masszírozta a gyanú szerint

Még ki sem hallgatták a NER-es sztárpapot, aki meztelenre vetkőztetett védenceit masszírozta a gyanú szerint

Lassú víz partot mos – talán ez a mondás írja le a legpontosabban, mi történik, amikor kiderül, hogy egy egyházi személy kiskorúakkal szemben szeméremsértő módon viselkedett. A botrányokat rendszerint nagy médiazaj kíséri, és ma már a gyanúba kerültek felfüggesztése is rutinszerűen megtörténik, de hiába: az egyházi és világi eljárások eredményét többnyire lehetetlen kideríteni. A HVG a közelmúlt botrányos ügyeiről kérdezte az illetékes szerveket.