Mit hozhat Orbánnak a kiskorúak megrontásáról rappelő Dopeman?
Nemcsak Majka, Dopeman számai is gondot okozhatnak Orbán Viktornak.
A pártot az általunk is közölt dokumentum gondolkodtatta el, és úgy látják, a hivatali visszaélés és hűtlen kezelés vádja is fennáll.
Az MSZP feljelentést tesz Orbán Viktor, Matolcsy György, Selmeczi Gabriella és a bűnszervezet más tagjai ellen közfeladati helyzettel visszaélés, hivatali visszaélés, csalás és hűtlen kezelés miatt. A pártot az általunk is közzétett parlamenti nyilatkozat sarkalta tettre.
A Fidesz kötelezettséget vállalt arra, hogy az állami visszalépés után mindenkinek egyéni számlája lesz. Azóta eltelt nyolc év, a 3000 milliárd magánnyugdíjvagyont gyorsan eltüntették, de az egyéni számlavezetés még mindig nem létezik, írja a párt közleményében. A hatóságoknak ki kell vizsgálniuk a Fidesz csalását és hivatali visszaélését. A Fidesznek pedig meg kell magyaráznia, hogy miért nem vezették be az egyéni nyugdíjszámlákat.
Nemcsak Majka, Dopeman számai is gondot okozhatnak Orbán Viktornak.
Az ország üzemeltetésére más is képes. Amit csak ők tudnak, abból pont elég volt. Európa visszavár.
Ha a tusványosi beszéd a NER szellemi iránytűje, Orbán most fordítva tartja.