Csaknem 15 kiló marihuánával kaptak el egy svájci nőt Röszkénél – közölte a Police.hu. A rendőrség honlapja szerint a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a 38 éves nő ellen, aki Röszkénél jelentkezett belépésre 2018. április 2-án reggel személyautójával.
A Nemzeti Adó-és Vámhivatal pénzügyőre a jármű ellenőrzésekor a hátsó ülés mögött egy utólagosan kialakított rejtekhelyet talált, ahonnan 13 kábítószer-gyanús anyagot tartalmazó csomag került elő. A helyszínen elvégzett gyorsteszt szerint a 14.839 gramm súlyú anyag marihuána, amelynek feketepiaci értéke körülbelül 28 millió forint.
A Fidesz meg akarja mutatni, hogy a pártnak van valós társadalmi bázisa, szavazói önbizalmát növelné a digitális honfoglalással – mondja a politológus. De kiket céloz meg Dopeman podcastjával? És ad majd interjút független médiának is?