Tóta W. Árpád: Nemzeti együttműködés a Fidesz ellen
Magyarország felébredt, pezseg, forr és tüntet, és egész biztosan tudja, mit nem akar. Állampártot. Vélemény.
Az elkövetők ukrán férfiak voltak, a rendőrök elfogták őket.
A rendőrségre december 25-én 19 óra 46 perckor érkezett bejelentés, hogy egy Budapest IV. kerületi, Csíksomlyó utcai lakás ablakát két férfi betörte, és azon keresztül bemászott az ingatlanba. A járőrök azonnal a helyszínre mentek, ahol észrevették, hogy egy férfi kiszaladt a lakásból.
A járőrök a kutyás rendőrök segítségével a lakástól nem messze perceken belül elfogták az elkövetőket. Menekülés közben a betörők a megszerzett értékeket eldobálták, ezeket a rendőrök összeszedték.
A 25 és a 28 éves ukrán férfi ruhákat, pénzt, valamint elektronikai eszközöket lopott, mindkettőjüket őrizetbe vették. A közleményben nem írták, melyik másik lakásba tört még be a páros.
Magyarország felébredt, pezseg, forr és tüntet, és egész biztosan tudja, mit nem akar. Állampártot. Vélemény.
A HVG újságírói adnak pár tippet a vakációhoz.
Heorhij Tihij szerint inkább azt kellene megmagyaráznia a magyar embereknek, hogy miként sikerült „elcseszni” az ország gazdaságát.
Az énekes már elnézést kért, amiért elragadta az aljas indulat.