Robbanásokat hallani a katari Dohában, beindult az iráni válaszcsapás
Az amerikai média korábban közölte, hogy Irán az Egyesült Államok katari bázisát készül megtámadni.
Az Iszlám Állam ferihegyi reptéren elfogott harcosának letartóztatását három hónappal hosszabbítaná meg a Fővárosi Nyomozó Ügyészség.
Megírtuk, a Liszt Ferenc reptéren fogta el a TEK Hasszán F.-et, az Iszlám Állam húsz ember meggyilkolásával gyanúsított harcosát márciusban.
A Fővárosi Nyomozó Ügyészség most azt indítványozza, hogy hosszabbítsák meg három hónappal a szír férfi letartóztatását.
Hasszán F.-et, aki az Iszlám Állam tagja, gyanúsítottként hallgatták ki minősített emberölés bűntettével elkövetett terrorcselekmény bűntette és terrorcselekmény előkészülete miatt. A kényszerintézkedés elrendelését követő nyomozás a gyanút tovább erősítette.
Ibolya Tibor fővárosi főügyész korábban azt közölte, kitoloncolás során őrizetbe vettek Magyarországon egy szír férfit, aki három éve az Iszlám Állam nemzetközi terrorszervezet tagja, és 2016-ban kivégzésekben vett részt.
Az amerikai média korábban közölte, hogy Irán az Egyesült Államok katari bázisát készül megtámadni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Új idegenrendészeti eljárás indul.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.
Fizikai és mentális megterhelésre figyelmeztetnek.
Július elején újabb hullámra lehet számítani.