Újabb ázsiai akkuipari cég jött volna Magyarországra, de gyorsan meggondolta magát
A Henkel-gyár bezárását megszenvedő Körösladány ajtórésébe bedugta a lábát egy dél-koreai akkuipari vállalkozás, amely végül visszalépett.
Fényes nappal rámolták ki a bankfiókot, senkinek nem esett bántódása.
Kiraboltak egy bankfiókot hétfő délután Bugyin – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
András Tamás elmondta: délután 4 óra előtt nem sokkal ment be a pénzintézetbe egy ismeretlen, kezében fegyverrel vagy annak látszó tárggyal utánzatával (utólagos pontosítás az MTI-től - a Szerk.); az alkalmazottat készpénz átadására kényszerítette, majd a pénzzel elmenekült a helyszínről. Az eset során lövés nem dördült, és nem sérült meg senki.
A Pest megyei rendőrök megkezdték a szükséges intézkedéseket, az elkövető azonosítását, felkutatását – közölte a szóvivő.
A Henkel-gyár bezárását megszenvedő Körösladány ajtórésébe bedugta a lábát egy dél-koreai akkuipari vállalkozás, amely végül visszalépett.
Hatvanpuszta egy gazdaság a semmi közepén, vendégház és medence azért kellett, mert nagy a család – magyarázta Orbán Győző.
„Egy ilyen tragédián nem lehet túl lenni” – állítja az énekes.
Az adatok között négyszeres a különbség. Márpedig a 2026-os adóemelések egy részét épp ez alapján számolják ki.
Jászai Mari-díjas magyar rendező, érdemes művész 93 éves volt.