A propaganda működése, az erotikus álmok titka és Lucas háborúi: a HVG nagy nyári könyvajánlója 1. rész
Idén is összegyűjtöttük azokat a könyveket, amelyekkel szívesen eltöltenénk a nyarat.
Két mentőhelikopter is a helyszínre érkezett.
Robbanás történt Nyírbátorban a Bátortrade Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. telephelyén – közölte a Szon.hu.
A lap értesülései szerint egy tartály tetején munkások végeztek hegesztési munkát, amikor a robbanás történt.
A Szon.hu kérdésére Ménes Dávid, az Országos Mentőszolgálat regionális kommunikációs munkatársa elmondta, hogy a nyíregyházi mentésirányítás két helikoptert és négy mentőegységet riasztott a helyszínre.
Közölte azt is, hogy az üzemben három férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életüket már nem lehetett megmenteni.
A katasztrófavédelem szóvivője elmondta, hogy a baleset helyszínére hét gépjárművel huszonöt tűzoltó érkezett; ők emelték ki az áldozatokat a romok alól.
A portál fotókat is közölt a helyszínről.
Idén is összegyűjtöttük azokat a könyveket, amelyekkel szívesen eltöltenénk a nyarat.
Mindenre gondoltak azok a csalók, akik a videónkban megszólaló áldozatokat átverték.
Az oroszok novemberben vettek célba egy munkácsi elektromos alállomást.
Távozásuk után a közgyűlés határozatképtelenné vált.
Egyre többen teszik fel ezt a kérdést.
Kapu Tibor első magyar űrhajósként léphetett a Nemzetközi Űrállomás fedélzetére.
Várnai László elnézést kért a felpofozott diáktól és a képviselőtársaitól is.