Felidegesítette a szomszédja, ledózerolta a házát

Nem mindennapi megoldást választott egy szomszédi vita rendezésére egy férfi Oroszlányban.

  • hvg.hu hvg.hu
Felidegesítette a szomszédja, ledózerolta a házát

Miközben szemetet égetett egy nő Oroszlányban, a Bokodi dűlőn lévő háza udvarán szombaton, a lángok átterjedtek a szomszédos telekre is. Annak tulajdonosa felbőszült ezen, beült a traktorába, áthajtott a nőhöz és letarolta a házának egy részét.

Az épület lakhatatlanná vált.

police.hu
police.hu
police.hu

Az oroszlányi rendőrök még aznap előállították a 43 éves N. Józsefet, akit rongálás bűntett elkövetésének gyanúja miatt hallgattak ki gyanúsítottként. Beismerő vallomást tett.

François Ozon a HVG-nek: A szexi nagymamámnak is köze van a filmemhez

François Ozon a HVG-nek: A szexi nagymamámnak is köze van a filmemhez

Egy kiadós gombamérgezéssel indul François Ozon új filmje, a Ha megérkezik az ősz. A termékeny francia filmrendezővel az öregkori ráncok szépségéről, az Elemi ösztön nem múló vonzerejéről, egy szexi nagymamáról, egy pusztító családi vacsoráról és Nicole Kidman plasztikai beavatkozásairól is beszélgettünk.