Az otthona előtt az autóját szerelő férfira támadt rá három fiatal Üllőn

A szomszédos munkásszálló lakóit gyanúsítják a támadással.

  • hvg.hu hvg.hu
Az otthona előtt az autóját szerelő férfira támadt rá három fiatal Üllőn

A háza előtt autóját szerelő férfira támadt rá három fiatal Üllőn szombaton – számolt be az RTL Híradó. A saját állítása szerint tűzoltóként dolgozó férfinak a szomszédban található munkásszálló lakói mentek neki a gyanú szerint.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője arról számolt be a csatornának, hogy csoportosan elkövetett garázdaság gyanújával hallgatták ki a három fiatalt.

Az RTL szerint mindhárman egy cég alkalmazottai voltak, a verekedés után azonnal kirúgták őket.

Titokban kipróbálta a sóskúti akkufeldolgozót az Andrada: ömlött a fekete por

Titokban kipróbálta a sóskúti akkufeldolgozót az Andrada: ömlött a fekete por

Bár hivatalos próbaüzemről szó sem lehetett a szlovén Andrada akkuhulladék-hasznosító üzemében, a sóskúti telephelyen már tavaly nyáron bekapcsolták teszt jelleggel a nagy nehézségek árán összeszerelt gépsort. A birtokunkba került fotók és videók, valamint belső források elmondása alapján a próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.