Donald Trump: Lebombázott az USA három iráni atomlétesítményt
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
A porfelhő várhatóan szerdán éri el Magyarországot.
Ha eddig nem tettük, most már ne is mossuk le a kocsit, és az ablakpucolást is napoljuk el, a forrósággal együtt ugyanis szaharai por is érkezik Magyarországra.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat keddi Facebook-bejegyzése szerint a dél felől érkező por a következő időszakban az áramlással északkeletre, keletre tevődik, Magyarországot várhatóan szerdától éri el.
Felhívták a figyelmet, hogy a por megfestheti a naplementéket, és a kialakuló záporokkal „ki is mosódhat" majd.
Az amerikai elnök békekötésre szólította fel a teheráni vezetést, ellenkező esetben sokkal nagyobb támadást helyezett kilátásba.
Azokat, akik csak a Stranger Thingsből ismerik, összezavarná, hogy miket művelt a karrierje kezdetén Paul Reiser. Korábbi rajongóit például azzal lepte meg, hogy feltűnt az Aliens gonoszaként. A veterán komikussal pályafutása cikkcakkjairól, Jerry Seinfeldről, Lisa Kudrow-ról és Eddie Murphyről is beszélgettünk. És arról is, miért tartotta hülyeségnek a Jóbarátokat.
A Tisza Párt elnöke legújabb bejegyzésében kifejezetten a fideszeseket szólította meg.