Nyomoz a rendőrség a Dunába fulladt kenus ügyében

Egy 47 éves budapesti férfi meghalt, két társa partra úszott.

  • hvg.hu hvg.hu
Nyomoz a rendőrség a Dunába fulladt kenus ügyében

Kenuzás közben szenvedett balesetet három férfi Dunasziget közelében hétfőn délelőtt – számolt be a movarpress.hu.

A kenusok eddig tisztázatlan körülmények között borultak a Dunába, ketten a partra tudtak úszni, harmadik társuk viszont elmerült. A szerencsétlenül járt 47 éves budapesti férfit 70-80 méterre a borulás helyszínéltől találták meg, a mentősök már nem tudták megmenteni az életét.

Csécsi Soma rendőr alezredes, a BRFK szóvivője megkeresésünkre elmondta: a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság vizsgálja az esetet, és mivel vízi közlekedés veszélyeztetése bűncselekmény gyanúja is felmerült, nyomozást indítottak.

(Nyitóképünk illusztráció. Fotó: AFP / Hans Lucas / Mathieu Thomasset)

Regisztrálj egy társkeresőre, és megtudod, mennyi az értéked

Regisztrálj egy társkeresőre, és megtudod, mennyi az értéked

Mennyivel növekszik egy férfi értéke, ha tizenöt centivel magasabb? Mennyi esélye van párt találnia egy társkeresőn egy kedves, átlagosan kinéző, átlagosan jól kereső nőnek, ha nincs semmi speciális tulajdonsága? Mi a társkeresés beépített kockázata? Egy harminckilenc éves nő még harmincasnak számít? Kritika a Többesélyes szerelem című filmről.