Ahogy várni lehetett, elmaradt az áttörés Trump és Putyin csúcstalálkozóján
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Ismeretlen tettes ellen indult az eljárás.
Foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt, ismeretlen tettes ellen indított eljárást a rendőrség a soproni cirkuszbaleset ügyében – írja a Telex a hatóság közlésére hivatkozva.
Ahogy a hvg.hu is megírta, egy néző súlyosan megsérült a Richter cirkusz szombati, soproni előadásán, amikor egy két és fél méteres tartóoszlop zuhant a közönségre a lengőtrapéz-produkció közben.
A cirkusz a Facebookon közzétett bejegyzésében „szerencsétlen balesetről” írt, és a vasárnap délutáni előadásokat már megtartották.
Az orosz elnök, aki alig négy órát töltött az USA területén, már el is utazott Moszkvába.
Az együttműködés fontosságát hangsúlyozta Vlagyimir Putyin orosz és Donald Trump amerikai elnök is a pénteki alaszkai orosz-amerikai csúcs után tartott sajtótájékoztatón, ám részleteket egyikük sem árult el. Trump viszont már Vlagyimirnek hívja a „nagyszerű politikusnak” nevezett orosz vezetőt.
A szakemberek érdeklődve figyelték, miként viselkedik az amerikai és orosz elnök a tárgyalásuk előtt.