Videón a Parlament előtt gázpisztollyal hadonászó férfi

A jelenet láthatóan nem váltott ki hatást a járókelőkből, úgy sétáltak el a férfi mellett, mintha az ott sem lett volna.

  • hvg.hu hvg.hu
Videón a Parlament előtt gázpisztollyal hadonászó férfi

Videót adott ki a rendőrség arról, ahogyan gázpisztollyal hadonászik egy férfi a Parlament előtt. A hírről annak idején mi is beszámoltunk.

A videó azért is érdekes, mert jól látható, hogy a férfi türelmesen megvárta, amíg a villamosról leszállnak az emberek, és utána vette elő a pisztolyát, majd kezdett bele a mondókájába. Igen ám, csakhogy a videó tanúsága szerint az senkit nem érdekelt. A járókelők úgy mentek el mellette, mintha csak egy villanyoszlop lett volna.

A rendőrök még a közelben sincsenek, amikor a csalódott férfi magától elrakja a pisztolyát, majd illedelmesen megvárja, hogy őrizetbe vegyék.

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Szomoru Miklós: Mi sem vagyunk tökéletesek, ne akarjunk tökéletes kertet!

Fél évig 5-6 ember volt kíváncsi a kertészeti tanácsaira, ma már közel kétszázezres követő tábora van Szomoru Miklós „Egy kertész kertje Pilisszentkereszten” blogjának. A kertészmérnök szerint, aki brit mintára magánkert-látogatásokat is szervez, nem kell heti 8 óránál többet dolgozni azért, hogy bárkinek virágzó oázássá váljon a kertje. Erre a legjobb példa virágpompában úszó birodalma.