Sokba lesz nekünk Orbánék választási osztogatása
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
Reggel fél nyolckor már az utcán állt a sor vége.
Órákig várakoztak időpontért MR vagy röntgen vizsgálatra a betegek Győrben a tűző napon csütörtökön – számolt be az RTL Híradó. A csatornának az egyik várakozó elmondta, reggel fél nyolcra érkezett a győri kórházhoz, de már akkor az utcán állt a sor vége. Vízhez úgy jutottak, hogy egy önkormányzati képviselő jelent meg kezdett el ásványvizet osztani.
A helyszínen állók azt mondták, havonta csak egyszer kérhetnek időpontot MR, vagy röntgenvizsgálatra. Volt aki, 30-40 kilométerről, Csornáról, vagy Mosonmagyaróvárral utazott oda.
Az államilag finanszírozott képalkotó vizsgálatokat egy magánszolgáltató végzi a győri kórház épületében. A kórháztól azt írták, a várakozás az Affidea Központ időpontfoglaló rendszerének megnyitása miatt alakult ki, és amikor erről értesültek, egy zárt fedett folyosót biztosítottak a várakozóknak.
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
Magyar Péter felemelkedése önmagában csak az egyik oka annak, hogy a miniszterelnök alatt szemlátomást inog a szék.
A legnagyobb orosz aranybányászati cég is Konsztantyin Sztrukové volt.
A miniszterelnök lánya szerint gyerekei magánéletét állítják célkeresztbe.
A tervet Magyarországra szabták.
A miniszter beszélt Tiborcz Ferrarijáról és a Pride-ról is.