Cigizés közben cserélt gázpalackot Diósjenőn, felrobbant a háza

Az esethez mentőhelikoptert hívtak.

  • MTI

Robbanás történt egy diósjenői vályogházban: a detonáció beszakította az épület tetejét, kidöntött egy falat; nagyjából a ház fele megsemmisült – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság vasárnap.

Tájékoztatásuk szerint a tűzoltók egy embert vittek ki az épületből, aki arról számolt be, hogy gázpalackot cserélt, közben dohányzott, emiatt robbant be a kiáramló gáz.

A balesethez mentőhelikoptert hívtak.

Hozzászólások