Elgázoltak egy a várandóssága nyolcadik hónapjában járó nőt hétfőn Pécsen. A baleset a Hunyadi utcai zebránál történt – adta hírül a bama.hu.
A lap szerint a nő súlyos állapotban került kórházba, császátmetszést hajtottak végre rajta, hogy megmentsék a babát, aki gépi lélegeztetésre szorul.
A rendőrség a cikk szerint szemtanúkat keres. Kérik, hogy aki látta a balesetet vagy információja van a történtekről, vegye fel velük a kapcsolatot.