Maszkos ember támadta meg a zalanszentgróti járási hivatal ügyintézőjét

Ismeretlen anyaggal öntötték le.

  • MTI

Maszkos támadó ismeretlen anyaggal öntötte le hátulról a zalaszentgróti járási hivatal egyik munkatársát a péntek reggeli munkakezdéskor. A kormányhivatal azonnal értesítette a rendőrséget – közölte a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium.

Azt írták: a tárca és a Zala Vármegyei Kormányhivatal elítél minden olyan cselekményt, amely során a közigazgatásban dolgozókkal szemben bárki erőszakosan lép fel. A járási és kormányhivatalokban, kormányablakokban dolgozók hivatalos személynek minősülnek, így a velük szemben elkövetett erőszak szigorúan büntetendő.

A támadó az ügyfélszolgálatot is beszennyezte, ezért a takarítás idejére annak működése szünetelt.

Nyitóképünk illusztráció.

Hozzászólások