Börtönt kért a bíróság egy kecskeméti drogkereskedő család utolsó életben levő tagjára

Volt egy olyan vevője a családnak, aki nyolcszáz alkalommal vásárolt tőlük drogot.

  • HVG

Letöltendő börtönt kér az ügyészség egy kristállyal kereskedő kecskeméti család utolsó, életben lévő tagjára – számolt be az RTL Híradó.

A vád szerint a família 2020 óta kereskedett a szerrel, volt olyan vevőjük, aki legalább 800 alkalommal vett tőlük drogot.

A most 23 éves férfi az anyja és a nagybátyja mellé társult az üzletbe, azonban a nagybácsi meghalt egy autóbalesetben, majd az édesanyja is elhunyt nem sokkal később egy betegség miatt.

A vád szerint a családtagok halála után a férfi a „termékkört” szélesítette, alkalomszerűen marihuanát is adott el. A rendőrök tavaly kapták el, amikor kábítószeres befolyásoltság alatt vezetett. Az autóban füvet, egy digitális mérleget és 50 gramm kristályt foglaltak le, azóta folyik eljárás ellene.

Az ügyészség a letöltendő börtön mellé azt kérte, hogy tiltsák el az autóvezetéstől is.

Hozzászólások